موسسه پردازشگران

تماس با ما

02

معدل زندگی تان چقدر است؟

02

معدل زندگی تان چقدر است؟ 

 

روابط خانوادگی بویژه روابط بین زن و شوهر عامل مهمی در شاد زندگی کردن محسوب می شود. در دوران نامزدی، افراد بر نمایش ویژگی های مثبت خود تمرکز کرده و سعی می کنند بهترین باشند اما این مسئله پس از ازدواج کمرنگ و کم اهمیت می شود و این درحالی است که تحقیقات نشان می دهد، حتی تظاهر به خوب بودن و انجام کارهایی که باعث رضایت شریک زندگی می شود، زندگی را شاد و زیبا می کند. البته باید توجه داشت این مسئله باید دوطرفه باشد و هردو نفر در زندگی مشترک برای خوشحال کردن یکدیگر تلاش کنند.

تصمیم بگیرید، از همین ثانیه شاد باشید. در روز زمانی را برای خندیدن با دوستان یا اعضای خانواده اختصاص دهید. با نگاه طنز به دنیا نگریستن و جدی نگرفتن مشکلات باعث افزایش شادی در زندگی می شود.

به خودتان احترام بگذارید و برای عقاید شخصی ارزش قائل شوید. افرادی که بر عقاید و افکارشان پایبند نیستند و به خود احترام نمی گذارند، دیگران نیز برای آنها ارزش قائل نمی شوند و این مسئله یکی از عوامل ایجاد استرس و ناراحتی در زندگی فردی می شود. یک ضرب المثل قدیمی می گوید، خودت را دوست داشته باش و افرادی که تو را دوست دارند را هم همینطور. البته این مسئله با خودخواهی متفاوت است و نباید منجر به رنجش یا اذیت دیگران شود.

در زندگی بهترین باشید. اهمیتی ندارد، دیدگاه اطرافیان نسبت به شما چیست یا معدلی که آنها در کارنامه اعمالتان درج می کنند، چه عددی است. تلاش کنید تا آخرین پله موفقیت و خوشبختی را ببینید و به سوی آن گام بردارید. فراموش نکنید، حتی اگر روی پله اول ایستاده باشید، مهم این است که قصد دارید با بالا رفتن از هزاران پله ای که پیش رو دارید، به موفقیت برسید و بهترین باشید.              

 

                روزنامه ایران

 

 

ديدگاه ها: